İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi gerçekleştirmek isteyen hastalar için doğal yöntemler ile kendinizi nasıl tedavi edebileceğinizi uzmanlarımız anlatıyor. İdrar yolu enfeksiyonu evde tedavi yöntemlerini uygulamak isteyenler yazımızı okumaya devam edebilirler.

İdrar yolu enfeksiyonu şikayeti olan hastalar tedavi için alerji veya başka nedenlerden dolayı ilaç kullanmak istemeyip bitkisel yöntemlerle evde tedavi olmak isteyenler için önerilerimizi hazırladık.

Bitkisel yöntemleri kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekiyor. Unutmayın en güvenilir ve sağlıklı tedavi yöntemlerini doktorlarınızın yönlendirmeleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

İdrar Yolu Enfeksiyonu için Limon Suyu için

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Limon Suyu

İdrar yolu enfeksiyonu evde tedavisini uygulamak isteyen hastalar için bitkisel yöntemleri öneriyoruz. Halk arasında ve bazı kaynaklara göre bilimsel olarak’da kanıtlanmış İdrar Yolu Enfeksiyonu evde tedavi sürecini destekleyecek tarifleri sizlere sırasıyla sunacağız.

Limon Suyu; idrar miktarınızı arttırarak iltihapların yok olmasını sağlıyor böylelikle idrar yolu enfeksiyonlarından kurtulabilirsiniz.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi için Maydanoz yiyin

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Maydanoz

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisini yapmak isteyenlere özellikle çiğ maydanoz yemeleri önerilmektedir. Üzerine limon sıkarak yiyebileceğiniz maydanoz idrar yolu enfeksiyonuna iyi geldiği söylentileri oldukça kuvvetli.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Bitkisel Tedavisi için Çaylar

İdrar Yolu Enfeksiyonu evde tedavisi için önerilen bitkisel çaylar oldukça önemli bir yere sahip.

Böğürtlen Çayı: Kurutulmuş böğürtlenler ile yapılan bu çay idrar yolu enfeksiyonuna iyi geldiği söylenmektedir.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Böğürtlen Çayı
İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Böğürtlen Çayı

Turna Yemiş Çayı: İdrar yolu enfeksiyonu için önerilen bir diğer çay ise Turna yemiş çayı.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Turna Yemiş Çayı

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Kişniş Tohumu Tarifi

İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Kişniş Tohumu
İdrar Yolu Enfeksiyonu Evde Tedavisi: Kişniş Tohumu

İdrar yolu enfeksiyonu evde tedavisini yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği kişniş tohumu ile yapılan bitkisel karışımın tarifini sizlere anlatıyoruz.

10 gr kişniş tohumunu bir bardak suya koyup geceden bekletin. Sabah beklettiğiniz kişniş tohumlarını iyice ezerek içerisine şeker koyup karıştırın. Bu karışımın enfeksiyon azalttığı söylentileri oldukça fazla.