PRP Tedavisi Nedir ve Fiyatı

RPR Tedavisi Nedir ve Fiyatı

PRP Tedavisi Nedir uzman doktorlarımız sizlerin anlayabileceği en açık şekliyle anlatıyor. Ayrıca PRP Tedavisi için önerdiğimiz yöntemlerin fiyatı gibi bir çok bilgiyi burada bulacaksınız.

PRP Tedavisi için hastadan alınan kanlar özel tüplere yerleştirilerek çok hızlı bir şekilde dönen santrifüj adındaki cihaza konulur. Bu cihazın özelliği ise platelet hücrelerini kullanarak zengin plazmalara dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bu işlemler sonrasında RPR elde edilir.

RPR Tedavisi uygulanacak hastaların öncelikle cilt yenilenmesi gerektiren sarkmalar, kırışıklıklar, izler, akne izleri ve saç tedavisi için tek başına kullanılabilirken bazı durumlarda ise cildi yenileyen farklı yöntemlerle birlikte kullanılır.

RPR Tedavisi Nedir?

RPR Tedavisi cildinde kırışıklık, yara izleri, sivilce izleri, çatlaklar, lekeler veya saç dökülmesi görülen hastalar için kullanılan bir yöntemdir. RPR Tedavisi uygulanan hastaların şikayet ettikleri konularda gözle görülür iyileşmeler görülür.

Leke tedavileri için kullanılan lazer ve peeling yanında RPR tedavisi uygulandığı zaman daha hızlı ve kesin sonuçlar alınır.

RPR Tedavisi sanılanın aksine bir kök hücre tedavisi değildir. RPR Tedavisi sonrasında artan trombositler sayesinde onarım süreci başlar.

RPR Tedavisi Fiyatı

RPR Tedavisi Fiyatı gelen hastanın şikayeti ve izleneceği yola göre değişiklik göstermektedir. RPR Tedavisi uygulayan yerlerde fiyat değişiklikleri görülüyor. Yakın bir zamanda en uygun ve güvenilir yerlerin listesini burada paylaşacağız.