Türk Işın Tedavisi Corona Virüsüne Karşı

Türk Işın Tedavisi Corona Virüsüne Karşı

Türk Işın Tedavisi ile Corona Virüsüne Karşı tedavi yöntemleri hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Konuyu merak eden halkımız için bilgilendirici bir içerik hazırlamak istedik. Türk Işın Tedavisi hakkında bilgileneceksiniz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde’de görülen ve hızla yayılmaya devam eden ölümcül Corona Virüsüne karşı geliştirilen “Türk Işın Tedavisi” ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Sağlık Federasyonu Başkanı Raşit Dinç tarafından yapılan açıklamalarda dünya üzerinde binlerce kişiyi öldüren Corona virüsüne karşı önemli çalışmalar yaptıklarını söylemişti.

Türk laboratuvarlarında yapılan bu çalışmalarda ciddi ilerlemeler kaydedildi. Türk Işın Tedavisi diye adlandırılan geliştirdiğimiz yerli tedavi yöntemimiz ile virüs ve bakterilere karşı çok olumlu sonuçlar alındı.

Raçit Dinç, sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Türk Işık Tedavisi ile ilgili Sağlık Bakanlığı’na klinik araştırma başvurusu yapıklarını açıklamışlardı. Bakanlığın bu tedavi yöntemine onay vermesi halinde tamamen milli bu tedavi cihazımız klinik araştırmalara başlayacak.

Halkımız Corona Virüsüne karşı yerli bilim insanlarımızın araştırmalar yapmasından çok ümitliler. Umarız bu yeni cihaz sayesinde hem ülkemiz hemde dünya daha fazla kayıp vermeden bu virüsten kurtulur. Konuyla ilgili detaylı ve güncel içerikleri buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Türk Işın Tedavisi

Türk Işın Tedavisi

Türk Işın Tedavisi ile ilgili yukarıda verdiğimiz bilgilerle Corona Virüsüne karşı mücadelemizin tüm hızıyla devam ettiği anlaşılıyor. Konuyla ilgili fikir, düşünce ve desteklerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Aynı zamanda halkımızı Türk Işın Tedavisi hakkında en doğru ve hızlı şekilde bilgilendirmek amacıyla tüm gelişmeleri buradan güncel şekilde paylaşacağız.

Sağlık Federasyonu, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi ile birlikte yürütülen bu çalışmalarda emeği olan herkese teşekkür ediyoruz.